رونالدو خواهان جدایی 100 میلیون یورویی از رئال

خواسته کریستیانو رونالدو مبنی بر اینکه حاضر است باشگاه رئال مادرید او را به قیمت 100 میلیون یورو به فروش بگذارد.

 

به گزارش ایسکانیوز، رونالدو که اخیرا به عنوان بهترین بازیکن جهان معرفی شد و دستاوردهای بزرگی با سپیدپوشان کسب کرده است. با این حال فوق ستاره پرتغالی به باشگاه اعلام کرده که با 100 میلیون او را به فروش برسانند و از همین رو، باشگاه های پاری سن ژرمن و منچستریونایتد آماده جذب او هستند.

طبق ادعای دیلی رکورد، بند فسخ رونالدو 1 میلیارد یورو است که هیچ باشگاهی قادر به پرداخت آن نخواهد بود. از همین رو ستاره پرتغالی قصد دارد بجنگد تا شرایط جدایی اش از رئال را فراهم کند. او به باشگاه اعلام کرده که قیمت او را 100 میلیون یورو تعیین کرده تا بعضی باشگاه ها قادر به پرداخت آن بوده و ستاره پرتغالی بتواند از فصل آینده در تیم دیگری توپ بزند. در حقیقت روابط او با باشگاه به قدری تیره و تار شده که حتی نمی‌خواهد با رئیس باشگاه در رابطه با جدایی اش صحبت کند.

دیلی رکورد معتقد است که باشگاه به رونالدو قول داده بود که قراردادش را بهبود ببخشد؛ ولی رونالدو مطمئن است که ریاست باشگاه چنین قصدی ندارد. حقوق دریافتی او در حال حاضر از نیمار و مسی پایین تر است و بهترین بازیکن جهان در دو سال اخیر می‌خواهد بیش از این دو ستاره حقوق بگیرد. او همچنین از آنچه بی احترامی از سوی مدیران باشگاه در مراسم توپ طلا می‌داند ناراحت است.

قرارداد فعلی او در حال حاضر تا سال 2021 اعتبار دارد و او سالانه 43 میلیون پوند دریافت می‌کند. مسی پس از تمدید و نیمار با قرارداد نجومی اش با پاری سن ژرمن، بیش از رونالدو حقوق می‌گیرند. همچنین موضوع مالیات های معوقه رونالدو نیز مطرح است که در تابستان باعث رنجش خاطر او شده بود. حال باید دید که در نهایت سرنوشت ستاره پرتغالی به کجا خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به خبرنامه ایران می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.