فقط مسی بیش از 100 میلیون یورو می ارزد

رودی فولر، اسطوره فوتبال آلمان، معتقد است که لیونل مسی، ستاره بارسا، تنها بازیکن دنیاست که ارزش انتقالی بیش از 100 میلیون یورو را دارد.

به گزارش “ورزش سه”، در تابستان گذشته نیمار با انتقالی 222 میلیون یورویی از بارسا راهی پاری سن ژرمن شد و در این ژانویه هم فیلیپ کوتینیو با انتقالی 160 میلیون یورویی از لیورپول به بارسا پیوست. ضمن اینکه بازیکنانی مانند کیلیان امباپه، عثمان دمبله و پل پوگبا نیز در همین یکی دو فصل اخیر با بیش از 100 میلیون یورو جابجا شدند. اما فولر، که در سال 1990 با آلمان قهرمان جام جهانی شد، اعتقاد دارد که این مبالغ بیش از اندازه هستند.

او به زود دویچه سایتونگ گفت:” به نظر من، تنها یک بازیکن بیش از 100 میلیون یورو ارزش دارد و البته آن بازیکن لیونل مسی است. اما من با اینکه غافلگیر شوم، بزرگ شدم.”

فولر در حال حاضر به عنوان مدیر ورزشی بایرلورکوزن فعالیت می کند، در مورد علاقه مندی چلسی به لئون بیلی، مهاجم 20 ساله تیمش، گفت:” بایرن مونیخ تنها باشگاهی است که می تواند به این پیشنهادها پاسخ منفی بدهد. اگر بازیکنی توجه باشگاه های بزرگ را جلب کند، ما و سایر باشگاه های بوندس لیگا باید تسلیم شویم.”

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به خبرنامه ایران می باشد. باز نشر مطالب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.